Detoksykacja kroplami JOALIS

Metoda ta polega na celowanej i kontrolowanej detoksykacji organizmu. Wykorzystuje ona komputerowy przyrząd pomiarowy do oceny stanu zdrowia (aparat SALVIA) i suplementy diety JOALIS. Metoda pozwala zdiagnozować i usunąć przyczyny wielu dolegliwości i chorób przewlekłych. Salvia to niezwykle skuteczne narzędzie w rękach doświadczonego terapeuty, wykorzystujące ideę EAV (elektroakupunktura wg Volla). Pozwala wykryć zaburzenia organizmu, wraz z ich dokładnym umiejscowieniem, począwszy od pasożytów czy drobnoustrojów po obciążenia nieorganiczne. Nadmiar toksyn, pasożytów i powstające infekcje, w znacznym stopniu przyczyniają się do powstawania różnych schorzeń, dlatego, aby osiągnąć trwałą poprawę zdrowia, należy je usunąć, doprowadzając do równowagi organizmu.
Na podstawie wyniku badania oraz wywiadu następuje dobór planu detoksykacji. Odbywa się to w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, przy pomocy preparatów Joalis.

Uwaga. W zakresie stosowania tej metody u moich pacjentów, współpracuję z oddzielnym gabinetem detoksykacji (proszę kliknąć):  Hanna Rybińska
Wszelkie informacje i zapisy pod osobnym nr telefonu 698 849 064  – po więcej informacji –> https://utrzymajzdrowie.pl